• Încă o americancă la Olimpia Cluj
  • Victorie venită pe final de meci în prima etapă a Ligii I
  • Olimpia Cluj o întâlnește pe FC Rosengård în 16-imile Champions League
  • Olimpia Cluj merge mai departe în Champions League

Superliga

Sezonul:

Etape:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Meciurile etapei 1
02/09/2017 11:00 ASA 2013 Târgu Mureș 1 - 2 CSS Târgoviște
02/09/2017 11:00 Universitatea Alexandria 1 - 1 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
02/09/2017 11:00 Fortuna Becicherecu Mic 0 - 2 CFR 1933 Timișoara
02/09/2017 11:00 ACS Heniu Prundu Bârgaului 0 - 3 CS Real Craiova
03/09/2017 11:00 Olimpia Cluj-Napoca 5 - 2 AFC Fair-Play București
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 2
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 3
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 4
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 5
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 6
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 7
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 8
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 9
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 10
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 11
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 12
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 13
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 14
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 15
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 16
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 17
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0
Meciurile etapei 18
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 CS Real Craiova 1 1 0 0 3-0 3 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 5-2 3 3
3 CFR 1933 Timișoara 1 1 0 0 2-0 2 3
4 CSS Târgoviște 1 1 0 0 2-1 1 3
5 Universitatea Alexandria 1 0 1 0 1-1 0 1
6 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 1 0 1-1 0 1
7 ASA 2013 Târgu Mureș 1 0 0 1 1-2 -1 0
8 Fortuna Becicherecu Mic 1 0 0 1 0-2 -2 0
9 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 2-5 -3 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-3 -3 0

Etape:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Meciurile etapei 1
17/04/2015 15:00 Olimpia Cluj-Napoca 11 - 1 Vasas Femina Odorhei
17/04/2015 11:00 ASA 2013 Targu Mures 2 - 0 CS Navobi Iasi
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
Meciurile etapei 2
24/04/2015 11:00 Olimpia Cluj-Napoca 3 - 1 ASA 2013 Targu Mures
23/04/2015 11:00 Vasas Femina Odorhei 0 - 6 CS Navobi Iasi
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
Meciurile etapei 3
14/05/2015 10:00 CS Navobi Iasi 0 - 5 Olimpia Cluj-Napoca
29/04/2015 17:00 ASA 2013 Targu Mures 9 - 0 Vasas Femina Odorhei
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
Meciurile etapei 4
11/05/2015 11:00 CS Navobi Iasi 3 - 2 ASA 2013 Targu Mures
12/05/2015 16:00 Vasas Femina Odorhei 1 - 7 Olimpia Cluj-Napoca
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
Meciurile etapei 5
28/05/2015 11:30 CS Navobi Iasi 2 - 2 Vasas Femina Odorhei
28/05/2015 11:00 ASA 2013 Targu Mures 1 - 4 Olimpia Cluj-Napoca
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
Meciurile etapei 6
22/05/2015 11:00 Olimpia Cluj-Napoca 9 - 0 CS Navobi Iasi
22/05/2015 11:00 Vasas Femina Odorhei 0 - 6 ASA 2013 Targu Mures
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct

Parteneri