• Încă o americancă la Olimpia Cluj
  • Victorie venită pe final de meci în prima etapă a Ligii I
  • Olimpia Cluj o întâlnește pe FC Rosengård în 16-imile Champions League
  • Olimpia Cluj merge mai departe în Champions League

Liga 1 - Seria 1

Sezonul:

Etape:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Meciurile etapei 1
25/09/2016 11:00 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 4 - 2 Juniorul Satu Mare
20/10/2016 11:00 Sporting Lugas 2 - 3 CS Ineu
05/10/2016 15:00 Ladies Târgu Mureș 1 - 10 Olimpia 2 Cluj-Napoca
25/09/2016 11:00 Olimpic Star Cluj-Napoca 0 - 6 Fortuna Becicherecu Mic
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia 2 Cluj-Napoca 1 1 0 0 10-1 9 3
2 Fortuna Becicherecu Mic 1 1 0 0 6-0 6 3
3 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 1 1 0 0 4-2 2 3
4 CS Ineu 1 1 0 0 3-2 1 3
5 Sporting Lugas 1 0 0 1 2-3 -1 0
6 Juniorul Satu Mare 1 0 0 1 2-4 -2 0
7 Olimpic Star Cluj-Napoca 1 0 0 1 0-6 -6 0
8 Ladies Târgu Mureș 1 0 0 1 1-10 -9 0
Meciurile etapei 2
02/10/2016 11:00 Olimpic Star Cluj-Napoca 9 - 1 Ladies Târgu Mureș
02/10/2016 13:30 Olimpia 2 Cluj-Napoca 7 - 0 Sporting Lugas
02/10/2016 10:00 CS Ineu 6 - 2 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc
02/10/2016 11:00 Fortuna Becicherecu Mic 9 - 0 Juniorul Satu Mare
Clasament etapa 2
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Fortuna Becicherecu Mic 2 2 0 0 15-0 15 6
2 Olimpia 2 Cluj-Napoca 2 1 0 0 7-0 7 3
3 CS Ineu 2 1 0 0 6-2 4 3
4 Olimpic Star Cluj-Napoca 2 1 0 1 9-7 2 3
5 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 6-8 -2 3
6 Sporting Lugas 2 0 0 1 0-7 -7 0
7 Ladies Târgu Mureș 2 0 0 1 1-9 -8 0
8 Juniorul Satu Mare 2 0 0 2 2-13 -11 0
Meciurile etapei 3
09/10/2016 11:00 Juniorul Satu Mare 3 - 1 CS Ineu
08/10/2016 13:00 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 2 - 1 Olimpia 2 Cluj-Napoca
09/10/2016 11:00 Sporting Lugas 1 - 3 Olimpic Star Cluj-Napoca
09/10/2016 11:00 Ladies Târgu Mureș 0 - 4 Fortuna Becicherecu Mic
Clasament etapa 3
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Fortuna Becicherecu Mic 3 3 0 0 19-0 19 9
2 Olimpic Star Cluj-Napoca 3 2 0 1 12-8 4 6
3 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 3 2 0 1 8-9 -1 6
4 Olimpia 2 Cluj-Napoca 3 1 0 1 8-2 6 3
5 CS Ineu 3 1 0 1 7-5 2 3
6 Juniorul Satu Mare 3 1 0 2 5-14 -9 3
7 Sporting Lugas 3 0 0 2 1-10 -9 0
8 Ladies Târgu Mureș 3 0 0 2 1-13 -12 0
Meciurile etapei 4
16/10/2016 11:00 Ladies Târgu Mureș 6 - 1 Sporting Lugas
16/10/2016 13:00 Olimpic Star Cluj-Napoca 4 - 2 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc
16/10/2016 11:00 Olimpia 2 Cluj-Napoca 4 - 6 Juniorul Satu Mare
16/10/2016 11:00 Fortuna Becicherecu Mic 3 - 0 CS Ineu
Clasament etapa 4
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Fortuna Becicherecu Mic 4 4 0 0 22-0 22 12
2 Olimpic Star Cluj-Napoca 4 3 0 1 16-10 6 9
3 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 4 2 0 2 10-13 -3 6
4 Juniorul Satu Mare 4 2 0 2 11-18 -7 6
5 Olimpia 2 Cluj-Napoca 4 1 0 2 12-8 4 3
6 CS Ineu 4 1 0 2 7-8 -1 3
7 Ladies Târgu Mureș 4 1 0 2 7-14 -7 3
8 Sporting Lugas 4 0 0 3 2-16 -14 0
Meciurile etapei 5
29/10/2016 12:00 CS Ineu 1 - 3 Olimpia 2 Cluj-Napoca
30/10/2016 11:00 Juniorul Satu Mare 0 - 2 Olimpic Star Cluj-Napoca
20/11/2016 14:00 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 4 - 0 Ladies Târgu Mureș
30/10/2016 12:00 Sporting Lugas 1 - 2 Fortuna Becicherecu Mic
Clasament etapa 5
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Fortuna Becicherecu Mic 5 5 0 0 24-1 23 15
2 Olimpic Star Cluj-Napoca 5 4 0 1 18-10 8 12
3 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 5 3 0 2 14-13 1 9
4 Olimpia 2 Cluj-Napoca 5 2 0 2 15-9 6 6
5 Juniorul Satu Mare 5 2 0 3 11-20 -9 6
6 CS Ineu 5 1 0 3 8-11 -3 3
7 Ladies Târgu Mureș 5 1 0 3 7-18 -11 3
8 Sporting Lugas 5 0 0 4 3-18 -15 0
Meciurile etapei 6
06/11/2016 11:00 Sporting Lugas 1 - 5 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc
06/11/2016 11:00 Ladies Târgu Mureș 1 - 5 Juniorul Satu Mare
27/11/2016 11:00 Olimpic Star Cluj-Napoca 3 - 2 CS Ineu
06/11/2016 10:00 Fortuna Becicherecu Mic 3 - 6 Olimpia 2 Cluj-Napoca
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Fortuna Becicherecu Mic 6 5 0 1 27-7 20 15
2 Olimpic Star Cluj-Napoca 6 5 0 1 21-12 9 15
3 Olimpia 2 Cluj-Napoca 6 3 0 2 21-12 9 9
4 Juniorul Satu Mare 6 3 0 3 16-21 -5 9
5 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 0 5-1 4 3
6 CS Ineu 6 1 0 4 10-14 -4 3
7 Ladies Târgu Mureș 6 0 0 1 1-5 -4 0
8 Sporting Lugas 6 0 0 5 4-23 -19 0
Meciurile etapei 7
13/11/2016 11:00 Olimpia 2 Cluj-Napoca 4 - 0 Olimpic Star Cluj-Napoca
13/11/2016 11:00 CS Ineu 4 - 1 Ladies Târgu Mureș
13/11/2016 11:00 Juniorul Satu Mare 5 - 0 Sporting Lugas
13/11/2016 11:00 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 3 - 2 Fortuna Becicherecu Mic
Clasament etapa 7
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Fortuna Becicherecu Mic 7 5 0 2 29-10 19 15
2 Olimpia 2 Cluj-Napoca 7 4 0 2 25-12 13 12
3 Juniorul Satu Mare 7 4 0 3 21-21 0 12
4 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 7 2 0 0 8-3 5 6
5 CS Ineu 7 1 0 0 4-1 3 3
6 Olimpic Star Cluj-Napoca 7 0 0 1 0-4 -4 0
7 Ladies Târgu Mureș 7 0 0 2 2-9 -7 0
8 Sporting Lugas 7 0 0 6 4-28 -24 0
Meciurile etapei 8
04/03/2017 11:00 Juniorul Satu Mare 2 - 4 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc
26/03/2017 11:00 CS Ineu 1 - 0 Sporting Lugas
12/03/2017 10:00 Olimpia 2 Cluj-Napoca 7 - 0 Ladies Târgu Mureș
12/03/2017 11:00 Fortuna Becicherecu Mic 2 - 1 Olimpic Star Cluj-Napoca
Clasament etapa 8
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Fortuna Becicherecu Mic 8 6 0 2 31-11 20 18
2 Olimpia 2 Cluj-Napoca 8 5 0 2 32-12 20 15
3 Juniorul Satu Mare 8 4 0 4 23-25 -2 12
4 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 8 3 0 0 12-5 7 9
5 CS Ineu 8 2 0 0 5-1 4 6
6 Olimpic Star Cluj-Napoca 8 0 0 2 1-6 -5 0
7 Ladies Târgu Mureș 8 0 0 3 2-16 -14 0
8 Sporting Lugas 8 0 0 7 4-29 -25 0
Meciurile etapei 9
02/04/2017 11:00 Ladies Târgu Mureș 0 - 5 Olimpic Star Cluj-Napoca
02/04/2017 11:00 Sporting Lugas 0 - 3 Olimpia 2 Cluj-Napoca
19/03/2017 11:00 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 2 - 0 CS Ineu
02/04/2017 11:00 Juniorul Satu Mare 1 - 2 Fortuna Becicherecu Mic
Clasament etapa 9
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Fortuna Becicherecu Mic 9 7 0 2 33-12 21 21
2 Olimpia 2 Cluj-Napoca 9 6 0 2 35-12 23 18
3 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 9 4 0 0 14-5 9 12
4 Juniorul Satu Mare 9 4 0 5 24-27 -3 12
5 CS Ineu 9 2 0 1 5-3 2 6
6 Olimpic Star Cluj-Napoca 9 1 0 2 6-6 0 3
7 Ladies Târgu Mureș 9 0 0 4 2-21 -19 0
8 Sporting Lugas 9 0 0 8 4-32 -28 0
Meciurile etapei 10
09/04/2017 11:00 CS Ineu 0 - 0 Juniorul Satu Mare
09/04/2017 13:00 Olimpia 2 Cluj-Napoca 4 - 2 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc
09/04/2017 11:00 Olimpic Star Cluj-Napoca 4 - 0 Sporting Lugas
09/04/2017 11:00 Fortuna Becicherecu Mic 13 - 1 Ladies Târgu Mureș
Clasament etapa 10
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Fortuna Becicherecu Mic 10 8 0 2 46-13 33 24
2 Olimpia 2 Cluj-Napoca 10 7 0 2 39-14 25 21
3 Juniorul Satu Mare 10 4 1 5 24-27 -3 13
4 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 10 4 0 1 16-9 7 12
5 CS Ineu 10 2 1 1 5-3 2 7
6 Olimpic Star Cluj-Napoca 10 2 0 2 10-6 4 6
7 Ladies Târgu Mureș 10 0 0 5 3-34 -31 0
8 Sporting Lugas 10 0 0 9 4-36 -32 0
Meciurile etapei 11
22/04/2017 11:00 Sporting Lugas 4 - 0 Ladies Târgu Mureș
22/04/2017 11:00 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 6 - 0 Olimpic Star Cluj-Napoca
31/05/2017 16:00 Juniorul Satu Mare 0 - 11 Olimpia 2 Cluj-Napoca
22/04/2017 11:00 CS Ineu 0 - 8 Fortuna Becicherecu Mic
Clasament etapa 11
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Fortuna Becicherecu Mic 11 9 0 2 54-13 41 27
2 Olimpia 2 Cluj-Napoca 11 8 0 2 50-14 36 24
3 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 11 5 0 1 22-9 13 15
4 Juniorul Satu Mare 11 4 1 6 24-38 -14 13
5 CS Ineu 11 2 1 2 5-11 -6 7
6 Olimpic Star Cluj-Napoca 11 2 0 3 10-12 -2 6
7 Sporting Lugas 11 1 0 9 8-36 -28 3
8 Ladies Târgu Mureș 11 0 0 6 3-38 -35 0
Meciurile etapei 12
07/05/2017 11:00 Olimpia 2 Cluj-Napoca 11 - 2 CS Ineu
07/05/2017 11:00 Olimpic Star Cluj-Napoca 10 - 5 Juniorul Satu Mare
25/04/2017 17:00 Ladies Târgu Mureș 0 - 8 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc
07/05/2017 11:00 Fortuna Becicherecu Mic 4 - 0 Sporting Lugas
Clasament etapa 12
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Fortuna Becicherecu Mic 12 10 0 2 58-13 45 30
2 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 12 6 0 1 30-9 21 18
3 Olimpic Star Cluj-Napoca 12 3 0 3 20-17 3 9
4 CS Ineu 12 2 1 3 7-22 -15 7
5 Olimpia 2 Cluj-Napoca 12 1 0 0 11-2 9 3
6 Sporting Lugas 12 1 0 10 8-40 -32 3
7 Juniorul Satu Mare 12 0 0 1 5-10 -5 0
8 Ladies Târgu Mureș 12 0 0 7 3-46 -43 0
Meciurile etapei 13
03/05/2017 15:00 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 5 - 0 Sporting Lugas
13/05/2017 11:00 Juniorul Satu Mare 5 - 1 Ladies Târgu Mureș
14/05/2017 11:00 CS Ineu 2 - 3 Olimpic Star Cluj-Napoca
21/05/2017 14:00 Olimpia 2 Cluj-Napoca 6 - 1 Fortuna Becicherecu Mic
Clasament etapa 12
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Fortuna Becicherecu Mic 12 10 0 2 58-13 45 30
2 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 12 6 0 1 30-9 21 18
3 Olimpic Star Cluj-Napoca 12 3 0 3 20-17 3 9
4 CS Ineu 12 2 1 3 7-22 -15 7
5 Olimpia 2 Cluj-Napoca 12 1 0 0 11-2 9 3
6 Sporting Lugas 12 1 0 10 8-40 -32 3
7 Juniorul Satu Mare 12 0 0 1 5-10 -5 0
8 Ladies Târgu Mureș 12 0 0 7 3-46 -43 0
Meciurile etapei 14
28/05/2017 11:00 Olimpic Star Cluj-Napoca 6 - 0 Olimpia 2 Cluj-Napoca
28/05/2017 11:00 Ladies Târgu Mureș 0 - 3 CS Ineu
16/05/2017 18:00 Sporting Lugas 3 - 3 Juniorul Satu Mare
11/06/2017 11:00 Fortuna Becicherecu Mic - Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc
Clasament etapa 12
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Fortuna Becicherecu Mic 12 10 0 2 58-13 45 30
2 Vasas 2 Femina Odorheiu Secuiesc 12 6 0 1 30-9 21 18
3 Olimpic Star Cluj-Napoca 12 3 0 3 20-17 3 9
4 CS Ineu 12 2 1 3 7-22 -15 7
5 Olimpia 2 Cluj-Napoca 12 1 0 0 11-2 9 3
6 Sporting Lugas 12 1 0 10 8-40 -32 3
7 Juniorul Satu Mare 12 0 0 1 5-10 -5 0
8 Ladies Târgu Mureș 12 0 0 7 3-46 -43 0

Etape:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Meciurile etapei 1
03/05/2015 14:00 Olimpia II UT Cluj-Napoca 1 - 1 Independenta Baia-Mare
03/05/2015 11:00 Vasas Femina Odorhei 5 - 2 FCM Viitorul Reghin
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Vasas Femina Odorhei 1 1 0 0 5-2 3 3
2 Olimpia II UT Cluj-Napoca 1 0 1 0 1-1 0 1
3 Independenta Baia-Mare 1 0 1 0 1-1 0 1
4 FCM Viitorul Reghin 1 0 0 1 2-5 -3 0
Meciurile etapei 2
10/05/2015 11:00 FCM Viitorul Reghin 3 - 2 Olimpia II UT Cluj-Napoca
10/05/2015 11:00 Independenta Baia-Mare 0 - 1 Vasas Femina Odorhei
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Vasas Femina Odorhei 1 1 0 0 5-2 3 3
2 Olimpia II UT Cluj-Napoca 1 0 1 0 1-1 0 1
3 Independenta Baia-Mare 1 0 1 0 1-1 0 1
4 FCM Viitorul Reghin 1 0 0 1 2-5 -3 0
Meciurile etapei 3
17/05/2015 13:30 Olimpia II UT Cluj-Napoca 1 - 2 Vasas Femina Odorhei i
17/05/2015 11:00 Independenta Baia-Mare 4 - 2 FCM Viitorul Reghin
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Vasas Femina Odorhei 1 1 0 0 5-2 3 3
2 Olimpia II UT Cluj-Napoca 1 0 1 0 1-1 0 1
3 Independenta Baia-Mare 1 0 1 0 1-1 0 1
4 FCM Viitorul Reghin 1 0 0 1 2-5 -3 0
Meciurile etapei 4
24/05/2015 11:00 Independenta Baia-Mare 2 - 2 Olimpia II UT Cluj-Napoca
24/05/2015 11:00 FCM Viitorul Reghin 1 - 4 Vasas Femina Odorhei
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Vasas Femina Odorhei 1 1 0 0 5-2 3 3
2 Olimpia II UT Cluj-Napoca 1 0 1 0 1-1 0 1
3 Independenta Baia-Mare 1 0 1 0 1-1 0 1
4 FCM Viitorul Reghin 1 0 0 1 2-5 -3 0
Meciurile etapei 5
31/05/2015 11:00 Olimpia II UT Cluj-Napoca 9 - 2 FCM Viitorul Reghin
31/05/2015 11:00 Vasas Femina Odorhei 1 - 2 Independenta Baia-Mare
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Vasas Femina Odorhei 1 1 0 0 5-2 3 3
2 Olimpia II UT Cluj-Napoca 1 0 1 0 1-1 0 1
3 Independenta Baia-Mare 1 0 1 0 1-1 0 1
4 FCM Viitorul Reghin 1 0 0 1 2-5 -3 0
Meciurile etapei 6
3/06/2015 11:00 Vasas Femina Odorhei - Olimpia II UT Cluj-Napoca
3/06/2015 11:00 FCM Viitorul Reghin - Independenta Baia-Mare
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Vasas Femina Odorhei 1 1 0 0 5-2 3 3
2 Olimpia II UT Cluj-Napoca 1 0 1 0 1-1 0 1
3 Independenta Baia-Mare 1 0 1 0 1-1 0 1
4 FCM Viitorul Reghin 1 0 0 1 2-5 -3 0

Parteneri