• Heniu - Olimpia 1-3. Declarații
  • Olimpia în Liga de junioare U15
  • Superliga – fotbal feminin: Olimpia UT Cluj-Napoca – Fair Play București 5-0
  • Liga 1 Feminin: Olimpia 2 Cluj-Napoca – Ladies Târgu Mureș 7- 0

Superliga

Sezonul:

Etape:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Meciurile etapei 1
10/09/2016 11:00 ASA 2013 Târgu Mureș 11 - 0 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
11/09/2016 11:00 CSS Târgoviște 2 - 2 Independența Baia-Mare
11/09/2016 14:00 CS Real Craiova 6 - 3 AFC Fair-Play București
10/09/2016 11:00 Olimpia Cluj-Napoca 8 - 0 ACS Heniu Prundu Bârgaului
19/10/2016 15:00 CFR 1933 Timișoara 0 - 0 Navobi Iași
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 ASA 2013 Târgu Mureș 1 1 0 0 11-0 11 3
2 Olimpia Cluj-Napoca 1 1 0 0 8-0 8 3
3 CS Real Craiova 1 1 0 0 6-3 3 3
4 CFR 1933 Timișoara 1 0 1 0 0-0 0 1
5 Navobi Iași 1 0 1 0 0-0 0 1
6 CSS Târgoviște 1 0 1 0 2-2 0 1
7 Independența Baia-Mare 1 0 1 0 2-2 0 1
8 AFC Fair-Play București 1 0 0 1 3-6 -3 0
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 0 0 1 0-8 -8 0
10 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 0 0 1 0-11 -11 0
Meciurile etapei 2
24/09/2016 11:00 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 - 1 Navobi Iași
25/09/2016 11:00 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 - 7 CFR 1933 Timișoara
25/09/2016 11:00 AFC Fair-Play București 0 - 9 Olimpia Cluj-Napoca
25/09/2016 10:00 Independența Baia-Mare 1 - 3 CS Real Craiova
12/10/2016 11:00 ASA 2013 Târgu Mureș 6 - 1 CSS Târgoviște
Clasament etapa 2
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 2 2 0 0 17-0 17 6
2 ASA 2013 Târgu Mureș 2 2 0 0 17-1 16 6
3 CS Real Craiova 2 2 0 0 9-4 5 6
4 CFR 1933 Timișoara 2 1 0 0 7-1 6 3
5 Navobi Iași 2 0 1 0 1-1 0 1
6 Independența Baia-Mare 2 0 1 1 3-5 -2 1
7 CSS Târgoviște 2 0 1 1 3-8 -5 1
8 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 2 0 1 1 1-12 -11 1
9 AFC Fair-Play București 2 0 0 2 3-15 -12 0
10 ACS Heniu Prundu Bârgaului 2 0 0 2 1-15 -14 0
Meciurile etapei 3
19/10/2016 11:00 CSS Târgoviște 6 - 2 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
02/10/2016 11:00 CS Real Craiova 0 - 5 ASA 2013 Târgu Mureș
02/10/2016 11:00 Olimpia Cluj-Napoca 15 - 0 Independența Baia-Mare
02/10/2016 11:00 CFR 1933 Timișoara 11 - 2 AFC Fair-Play București
02/10/2016 11:00 Navobi Iași 5 - 1 ACS Heniu Prundu Bârgaului
Clasament etapa 3
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 3 3 0 0 32-0 32 9
2 CFR 1933 Timișoara 3 2 0 0 18-3 15 6
3 CS Real Craiova 3 2 0 1 9-9 0 6
4 Navobi Iași 3 1 1 0 6-2 4 4
5 ASA 2013 Târgu Mureș 3 1 0 0 5-0 5 3
6 CSS Târgoviște 3 1 0 0 6-2 4 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 3 0 1 2 3-18 -15 1
8 Independența Baia-Mare 3 0 1 2 3-20 -17 1
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 3 0 0 3 2-20 -18 0
10 AFC Fair-Play București 3 0 0 3 5-26 -21 0
Meciurile etapei 4
09/10/2016 14:00 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 2 - 0 ACS Heniu Prundu Bârgaului
09/10/2016 11:00 AFC Fair-Play București 1 - 3 Navobi Iași
09/10/2016 11:00 Independența Baia-Mare 1 - 5 CFR 1933 Timișoara
09/10/2016 11:00 ASA 2013 Târgu Mureș 1 - 5 Olimpia Cluj-Napoca
09/10/2016 11:00 CSS Târgoviște 1 - 0 CS Real Craiova
Clasament etapa 4
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 4 4 0 0 37-1 36 12
2 CFR 1933 Timișoara 4 3 0 0 23-4 19 9
3 Navobi Iași 4 2 1 0 9-3 6 7
4 CS Real Craiova 4 2 0 2 9-10 -1 6
5 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 4 1 0 0 2-0 2 3
6 CSS Târgoviște 4 1 0 0 1-0 1 3
7 ASA 2013 Târgu Mureș 4 1 0 1 6-5 1 3
8 Independența Baia-Mare 4 0 1 3 4-25 -21 1
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 4 0 0 4 2-22 -20 0
10 AFC Fair-Play București 4 0 0 4 6-29 -23 0
Meciurile etapei 5
15/10/2016 13:30 CS Real Craiova 3 - 0 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
27/10/2016 11:00 Olimpia Cluj-Napoca 8 - 0 CSS Târgoviște
26/10/2016 15:00 CFR 1933 Timișoara 4 - 1 ASA 2013 Târgu Mureș
16/10/2016 11:00 Navobi Iași 7 - 0 Independența Baia-Mare
16/10/2016 11:00 ACS Heniu Prundu Bârgaului 8 - 1 AFC Fair-Play București
Clasament etapa 5
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 5 5 0 0 45-1 44 15
2 CFR 1933 Timișoara 5 4 0 0 27-5 22 12
3 Navobi Iași 5 3 1 0 16-3 13 10
4 CS Real Craiova 5 3 0 2 12-10 2 9
5 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 5 1 0 1 2-3 -1 3
6 ASA 2013 Târgu Mureș 5 1 0 2 7-9 -2 3
7 CSS Târgoviște 5 1 0 1 1-8 -7 3
8 ACS Heniu Prundu Bârgaului 5 1 0 4 10-23 -13 3
9 Independența Baia-Mare 5 0 1 4 4-32 -28 1
10 AFC Fair-Play București 5 0 0 5 7-37 -30 0
Meciurile etapei 6
23/10/2016 12:30 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 2 - 3 AFC Fair-Play București
23/10/2016 13:00 Independența Baia-Mare 3 - 1 ACS Heniu Prundu Bârgaului
16/11/2016 11:00 ASA 2013 Târgu Mureș 3 - 1 Navobi Iași
23/10/2016 11:00 CSS Târgoviște 1 - 4 CFR 1933 Timișoara
27/11/2016 11:00 CS Real Craiova 0 - 10 Olimpia Cluj-Napoca
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 6 6 0 0 55-1 54 18
2 Navobi Iași 6 3 1 1 17-6 11 10
3 CS Real Craiova 6 3 0 3 12-20 -8 9
4 ASA 2013 Târgu Mureș 6 2 0 2 10-10 0 6
5 Independența Baia-Mare 6 1 1 4 7-33 -26 4
6 CFR 1933 Timișoara 6 1 0 0 4-1 3 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 2 4-6 -2 3
8 CSS Târgoviște 6 1 0 2 2-12 -10 3
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 6 1 0 5 11-26 -15 3
10 AFC Fair-Play București 6 1 0 5 10-39 -29 3
Meciurile etapei 7
30/10/2016 13:00 Olimpia Cluj-Napoca 8 - 0 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
30/10/2016 11:00 CFR 1933 Timișoara 6 - 0 CS Real Craiova
30/10/2016 11:00 Navobi Iași 5 - 0 CSS Târgoviște
30/10/2016 13:00 ACS Heniu Prundu Bârgaului 0 - 4 ASA 2013 Târgu Mureș
30/10/2016 11:00 AFC Fair-Play București 4 - 1 Independența Baia-Mare
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 6 6 0 0 55-1 54 18
2 Navobi Iași 6 3 1 1 17-6 11 10
3 CS Real Craiova 6 3 0 3 12-20 -8 9
4 ASA 2013 Târgu Mureș 6 2 0 2 10-10 0 6
5 Independența Baia-Mare 6 1 1 4 7-33 -26 4
6 CFR 1933 Timișoara 6 1 0 0 4-1 3 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 2 4-6 -2 3
8 CSS Târgoviște 6 1 0 2 2-12 -10 3
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 6 1 0 5 11-26 -15 3
10 AFC Fair-Play București 6 1 0 5 10-39 -29 3
Meciurile etapei 8
05/11/2016 11:00 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 1 - 0 Independența Baia-Mare
06/11/2016 11:00 ASA 2013 Târgu Mureș 11 - 0 AFC Fair-Play București
06/11/2016 11:00 CSS Târgoviște 4 - 1 ACS Heniu Prundu Bârgaului
06/11/2016 11:00 CS Real Craiova 2 - 1 Navobi Iași
05/11/2016 16:00 Olimpia Cluj-Napoca 11 - 0 CFR 1933 Timișoara
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 6 6 0 0 55-1 54 18
2 Navobi Iași 6 3 1 1 17-6 11 10
3 CS Real Craiova 6 3 0 3 12-20 -8 9
4 ASA 2013 Târgu Mureș 6 2 0 2 10-10 0 6
5 Independența Baia-Mare 6 1 1 4 7-33 -26 4
6 CFR 1933 Timișoara 6 1 0 0 4-1 3 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 2 4-6 -2 3
8 CSS Târgoviște 6 1 0 2 2-12 -10 3
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 6 1 0 5 11-26 -15 3
10 AFC Fair-Play București 6 1 0 5 10-39 -29 3
Meciurile etapei 9
19/11/2016 11:00 CFR 1933 Timișoara 3 - 1 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
20/11/2016 11:00 Navobi Iași 2 - 7 Olimpia Cluj-Napoca
13/11/2016 11:00 ACS Heniu Prundu Bârgaului 5 - 2 CS Real Craiova
13/11/2016 11:00 AFC Fair-Play București 2 - 5 CSS Târgoviște
12/11/2016 13:00 Independența Baia-Mare 0 - 5 ASA 2013 Târgu Mureș
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 6 6 0 0 55-1 54 18
2 Navobi Iași 6 3 1 1 17-6 11 10
3 CS Real Craiova 6 3 0 3 12-20 -8 9
4 ASA 2013 Târgu Mureș 6 2 0 2 10-10 0 6
5 Independența Baia-Mare 6 1 1 4 7-33 -26 4
6 CFR 1933 Timișoara 6 1 0 0 4-1 3 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 2 4-6 -2 3
8 CSS Târgoviște 6 1 0 2 2-12 -10 3
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 6 1 0 5 11-26 -15 3
10 AFC Fair-Play București 6 1 0 5 10-39 -29 3
Meciurile etapei 10
18/04/2017 16:30 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc - ASA 2013 Târgu Mureș
05/03/2017 11:00 Independența Baia-Mare 1 - 0 CSS Târgoviște
05/03/2017 13:30 AFC Fair-Play București 6 - 1 CS Real Craiova
19/03/2017 15:00 ACS Heniu Prundu Bârgaului 1 - 3 Olimpia Cluj-Napoca
05/03/2017 11:00 Navobi Iași - CFR 1933 Timișoara
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 6 6 0 0 55-1 54 18
2 Navobi Iași 6 3 1 1 17-6 11 10
3 CS Real Craiova 6 3 0 3 12-20 -8 9
4 ASA 2013 Târgu Mureș 6 2 0 2 10-10 0 6
5 Independența Baia-Mare 6 1 1 4 7-33 -26 4
6 CFR 1933 Timișoara 6 1 0 0 4-1 3 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 2 4-6 -2 3
8 CSS Târgoviște 6 1 0 2 2-12 -10 3
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 6 1 0 5 11-26 -15 3
10 AFC Fair-Play București 6 1 0 5 10-39 -29 3
Meciurile etapei 11
12/03/2017 11:00 Navobi Iași 5 - 2 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
12/03/2017 11:00 CFR 1933 Timișoara 1 - 3 ACS Heniu Prundu Bârgaului
12/03/2017 12:30 Olimpia Cluj-Napoca 5 - 0 AFC Fair-Play București
12/03/2017 11:00 CS Real Craiova 3 - 2 Independența Baia-Mare
12/03/2017 11:00 CSS Târgoviște 1 - 1 ASA 2013 Târgu Mureș
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 6 6 0 0 55-1 54 18
2 Navobi Iași 6 3 1 1 17-6 11 10
3 CS Real Craiova 6 3 0 3 12-20 -8 9
4 ASA 2013 Târgu Mureș 6 2 0 2 10-10 0 6
5 Independența Baia-Mare 6 1 1 4 7-33 -26 4
6 CFR 1933 Timișoara 6 1 0 0 4-1 3 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 2 4-6 -2 3
8 CSS Târgoviște 6 1 0 2 2-12 -10 3
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 6 1 0 5 11-26 -15 3
10 AFC Fair-Play București 6 1 0 5 10-39 -29 3
Meciurile etapei 12
02/04/2017 11:00 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc - CSS Târgoviște
02/04/2017 11:00 ASA 2013 Târgu Mureș - CS Real Craiova
02/04/2017 11:00 Independența Baia-Mare - Olimpia Cluj-Napoca
02/04/2017 11:00 AFC Fair-Play București - CFR 1933 Timișoara
02/04/2017 11:00 ACS Heniu Prundu Bârgaului - Navobi Iași
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 6 6 0 0 55-1 54 18
2 Navobi Iași 6 3 1 1 17-6 11 10
3 CS Real Craiova 6 3 0 3 12-20 -8 9
4 ASA 2013 Târgu Mureș 6 2 0 2 10-10 0 6
5 Independența Baia-Mare 6 1 1 4 7-33 -26 4
6 CFR 1933 Timișoara 6 1 0 0 4-1 3 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 2 4-6 -2 3
8 CSS Târgoviște 6 1 0 2 2-12 -10 3
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 6 1 0 5 11-26 -15 3
10 AFC Fair-Play București 6 1 0 5 10-39 -29 3
Meciurile etapei 13
23/04/2017 11:00 ACS Heniu Prundu Bârgaului - Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
23/04/2017 11:00 Navobi Iași - AFC Fair-Play București
23/04/2017 11:00 CFR 1933 Timișoara - Independența Baia-Mare
23/04/2017 11:00 Olimpia Cluj-Napoca - ASA 2013 Târgu Mureș
23/04/2017 11:00 CS Real Craiova - CSS Târgoviște
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 6 6 0 0 55-1 54 18
2 Navobi Iași 6 3 1 1 17-6 11 10
3 CS Real Craiova 6 3 0 3 12-20 -8 9
4 ASA 2013 Târgu Mureș 6 2 0 2 10-10 0 6
5 Independența Baia-Mare 6 1 1 4 7-33 -26 4
6 CFR 1933 Timișoara 6 1 0 0 4-1 3 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 2 4-6 -2 3
8 CSS Târgoviște 6 1 0 2 2-12 -10 3
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 6 1 0 5 11-26 -15 3
10 AFC Fair-Play București 6 1 0 5 10-39 -29 3
Meciurile etapei 14
30/04/2017 11:00 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc - CS Real Craiova
30/04/2017 11:00 CSS Târgoviște - Olimpia Cluj-Napoca
30/04/2017 11:00 ASA 2013 Târgu Mureș - CFR 1933 Timișoara
30/04/2017 11:00 Independența Baia-Mare - Navobi Iași
30/04/2017 11:00 AFC Fair-Play București - ACS Heniu Prundu Bârgaului
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 6 6 0 0 55-1 54 18
2 Navobi Iași 6 3 1 1 17-6 11 10
3 CS Real Craiova 6 3 0 3 12-20 -8 9
4 ASA 2013 Târgu Mureș 6 2 0 2 10-10 0 6
5 Independența Baia-Mare 6 1 1 4 7-33 -26 4
6 CFR 1933 Timișoara 6 1 0 0 4-1 3 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 2 4-6 -2 3
8 CSS Târgoviște 6 1 0 2 2-12 -10 3
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 6 1 0 5 11-26 -15 3
10 AFC Fair-Play București 6 1 0 5 10-39 -29 3
Meciurile etapei 15
07/05/2017 11:00 AFC Fair-Play București - Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
07/05/2017 11:00 ACS Heniu Prundu Bârgaului - Independența Baia-Mare
07/05/2017 11:00 Navobi Iași - ASA 2013 Târgu Mureș
07/05/2017 11:00 CFR 1933 Timișoara - CSS Târgoviște
07/05/2017 11:00 Olimpia Cluj-Napoca - CS Real Craiova
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 6 6 0 0 55-1 54 18
2 Navobi Iași 6 3 1 1 17-6 11 10
3 CS Real Craiova 6 3 0 3 12-20 -8 9
4 ASA 2013 Târgu Mureș 6 2 0 2 10-10 0 6
5 Independența Baia-Mare 6 1 1 4 7-33 -26 4
6 CFR 1933 Timișoara 6 1 0 0 4-1 3 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 2 4-6 -2 3
8 CSS Târgoviște 6 1 0 2 2-12 -10 3
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 6 1 0 5 11-26 -15 3
10 AFC Fair-Play București 6 1 0 5 10-39 -29 3
Meciurile etapei 16
14/05/2017 11:00 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc - Olimpia Cluj-Napoca
14/05/2017 11:00 CS Real Craiova - CFR 1933 Timișoara
14/05/2017 11:00 CSS Târgoviște - Navobi Iași
14/05/2017 11:00 ASA 2013 Târgu Mureș - ACS Heniu Prundu Bârgaului
14/05/2017 11:00 Independența Baia-Mare - AFC Fair-Play București
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 6 6 0 0 55-1 54 18
2 Navobi Iași 6 3 1 1 17-6 11 10
3 CS Real Craiova 6 3 0 3 12-20 -8 9
4 ASA 2013 Târgu Mureș 6 2 0 2 10-10 0 6
5 Independența Baia-Mare 6 1 1 4 7-33 -26 4
6 CFR 1933 Timișoara 6 1 0 0 4-1 3 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 2 4-6 -2 3
8 CSS Târgoviște 6 1 0 2 2-12 -10 3
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 6 1 0 5 11-26 -15 3
10 AFC Fair-Play București 6 1 0 5 10-39 -29 3
Meciurile etapei 17
28/05/2017 11:00 Independența Baia-Mare - Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
28/05/2017 11:00 AFC Fair-Play București - ASA 2013 Târgu Mureș
28/05/2017 11:00 ACS Heniu Prundu Bârgaului - CSS Târgoviște
28/05/2017 11:00 Navobi Iași - CS Real Craiova
28/05/2017 11:00 CFR 1933 Timișoara - Olimpia Cluj-Napoca
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 6 6 0 0 55-1 54 18
2 Navobi Iași 6 3 1 1 17-6 11 10
3 CS Real Craiova 6 3 0 3 12-20 -8 9
4 ASA 2013 Târgu Mureș 6 2 0 2 10-10 0 6
5 Independența Baia-Mare 6 1 1 4 7-33 -26 4
6 CFR 1933 Timișoara 6 1 0 0 4-1 3 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 2 4-6 -2 3
8 CSS Târgoviște 6 1 0 2 2-12 -10 3
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 6 1 0 5 11-26 -15 3
10 AFC Fair-Play București 6 1 0 5 10-39 -29 3
Meciurile etapei 18
04/06/2017 11:00 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc - CFR 1933 Timișoara
04/06/2017 11:00 Olimpia Cluj-Napoca - Navobi Iași
04/06/2017 11:00 CS Real Craiova - ACS Heniu Prundu Bârgaului
04/06/2017 11:00 CSS Târgoviște - AFC Fair-Play București
04/06/2017 11:00 ASA 2013 Târgu Mureș - Independența Baia-Mare
Clasament etapa 6
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1 Olimpia Cluj-Napoca 6 6 0 0 55-1 54 18
2 Navobi Iași 6 3 1 1 17-6 11 10
3 CS Real Craiova 6 3 0 3 12-20 -8 9
4 ASA 2013 Târgu Mureș 6 2 0 2 10-10 0 6
5 Independența Baia-Mare 6 1 1 4 7-33 -26 4
6 CFR 1933 Timișoara 6 1 0 0 4-1 3 3
7 Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 6 1 0 2 4-6 -2 3
8 CSS Târgoviște 6 1 0 2 2-12 -10 3
9 ACS Heniu Prundu Bârgaului 6 1 0 5 11-26 -15 3
10 AFC Fair-Play București 6 1 0 5 10-39 -29 3

Etape:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Meciurile etapei 1
17/04/2015 15:00 Olimpia Cluj-Napoca 11 - 1 Vasas Femina Odorhei
17/04/2015 11:00 ASA 2013 Targu Mures 2 - 0 CS Navobi Iasi
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
Meciurile etapei 2
24/04/2015 11:00 Olimpia Cluj-Napoca 3 - 1 ASA 2013 Targu Mures
23/04/2015 11:00 Vasas Femina Odorhei 0 - 6 CS Navobi Iasi
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
Meciurile etapei 3
14/05/2015 10:00 CS Navobi Iasi 0 - 5 Olimpia Cluj-Napoca
29/04/2015 17:00 ASA 2013 Targu Mures 9 - 0 Vasas Femina Odorhei
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
Meciurile etapei 4
11/05/2015 11:00 CS Navobi Iasi 3 - 2 ASA 2013 Targu Mures
12/05/2015 16:00 Vasas Femina Odorhei 1 - 7 Olimpia Cluj-Napoca
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
Meciurile etapei 5
28/05/2015 11:30 CS Navobi Iasi 2 - 2 Vasas Femina Odorhei
28/05/2015 11:00 ASA 2013 Targu Mures 1 - 4 Olimpia Cluj-Napoca
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
Meciurile etapei 6
22/05/2015 11:00 Olimpia Cluj-Napoca 9 - 0 CS Navobi Iasi
22/05/2015 11:00 Vasas Femina Odorhei 0 - 6 ASA 2013 Targu Mures
Clasament etapa 1
Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct

Parteneri